Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r.
Nowości
Katalog win
Alkohole mocne
Wyszukiwanie
Delikatesy
Książki
Opakowania
Zestawy upominkowe
Art. pozostale
Promocje
Doradca
Usługi
Kontakt
O nas
Forum Vinagre Agridulce de Cabernet Sauvignon (towar chwilowo niedostępny)
Cena : 45.00 zł

Słodko-kwaśny ocet winny, wytwarzany na bazie wina ze szczepu Cabernet Sauvignon. Dzięki powolnej fermentacji octowej zachowuje się najwyższą jakość produktu. Po fermentacji ocet wraz z moszczem winnym zostaje przelany do dębowych beczek, o pojemności 300 litrów, gdzie dalej dojrzewa. Kilka razy w roku butelkuje się około 20% zwartości każdej beczki, uzupełniając ubytek nowym octem. W ten sposób tworzy się system podobny do stosowanej przy produkcji sherry metody solera. Średni wiek octu Forum wynosi 5 lat. Ocet Forum Cabernet Sauvignon oferuje nieograniczone możliwości kulinarne: nadaje się do wszelkiego typu sałatek, potraw duszonych, mięs, a nawet do wielu deserów (na jego bazie produkowane są m.in. luksusowe czekoladki Rovira). Produkt nie jest filtrowany, dlatego też może pojawić się w nim naturalny osad. Ocet Forum Używany jest w najlepszych restauracjach w ponad 20 krajach świata. Od kilku lat stosuje się go również podczas uroczystej kolacji z okazji przyznania nagród Nobla. Pojemność: 0.25 l.


Forum Vinagre Agridulce de Chardonnay (towar chwilowo niedostępny)
Cena : 45.00 zł

Słodko-kwaśny ocet winny, wytwarzany na bazie wina ze szczepu Chardonnay. Dzięki powolnej fermentacji octowej zachowuje się najwyższą jakość produktu. Po fermentacji ocet wraz z moszczem winnym zostaje przelany do dębowych beczek, o pojemności 300 litrów, gdzie dalej dojrzewa. Kilka razy w roku butelkuje się około 20% zwartości każdej beczki, uzupełniając ubytek nowym octem. W ten sposób tworzy się system podobny do stosowanej przy produkcji sherry metody solera. Średni wiek octu Forum wynosi 5 lat. Łagodny ocet Forum Chardonnay jest idealnym dodatkiem do sałatek oraz do potraw z ryb i owoców morza, nadaje się także do wielu deserów (na jego bazie produkowane są m.in. luksusowe czekoladki Rovira). Produkt nie jest filtrowany, dlatego też może pojawić się w nim naturalny osad. Ocet Forum Używany jest w najlepszych restauracjach w ponad 20 krajach świata. Od kilku lat stosuje się go również podczas uroczystej kolacji z okazji przyznania nagród Nobla. Pojemność: 0.25 l.


Passata Di Pomodoro (towar chwilowo niedostępny)
Cena : 7.90 zł

Sos pomidorowy jest wyprodukowany z najwyższej jakości, świeżych pomidorów, bez konserwantów. Doskonały jako baza do sosów i zup. To również wspaniały dodatek do lasagne, pizzy, zapiekanek makaronowych i innych potraw mięsnych. Pojemność 700 ml.


Herbata Ahmad Tea English Breakfast (chwilowo niedostepne)
Cena : 6.90 zł

Klasyczny, wspaniały aromat i smak, charakteryzujący tradycyjną filiżankę angielskiej herbaty. Pomimo, iż nazwa sugeruje iż powinno się ją pić rano, doskonale smakuje również o każdej innej porze dnia. Odświeża i relaksuje, można ją pić z mlekiem. Waga 50 g. 25 saszetek


Herbata Ahmad Tea Earl Grey (chwilowo niedostepne)
Cena : 6.90 zł

Delikatny smak orientalnej herbaty, aromatyzowanej bergamotką. Jedna z ulubionych herbat Anglików. Waga 50 g. 25 saszetek


« 1 » « 2 » « 3 » « 4 » « 5 » « 6 » « 7 » « 8 » « 9 » « 10 » « 11 » « 12 » « 13 » « 14 » « 15 » « 16 » « 17 » « 18 »

© Copyright dobre-alkohole.pl 2006. Created by chrome