Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r.
Nowości
Katalog win
Alkohole mocne
Wyszukiwanie
Delikatesy
Książki
Opakowania
Zestawy upominkowe
Art. pozostale
Promocje
Doradca
Usługi
Kontakt
O nas
Anchois (chwilowo niedostępne)
Cena : 17.00 zł

Anchois to fileciki z sardeli, niedużych, bardzo tłustych rybek o ostrym zapachu. Są składnikiem farszów mięsnych, rybnych, past i sałatek. U nas są dostępne w postaci pięknych filecików. Najwyborniejsze anchois jakie możecie Państwo dostać u nas na rynku. Waga netto 78 g.


Specialite De Foie Gras Au Vin Blanc Moelleux (chwilowo niedostępne)
Cena : 28.00 zł

Foie gras to pasztet z gęsich wątróbek z różnymi dodatkami. W tym przypadku jest to pasztet połączony ze słodkim Sauterne. Bardzo delikatny i aksamitny w smaku. Nalęży go podawać z dobrym białym winem, najlepiej z późnych zbiorów: Sauternes, Riesling Auslese, Eiswein, Gewürztraminer, Bonnezeaux. Można też wykorzystać go do przygotowania na przykład galaretki i kulkek z foie gras z truflami. Najczęściej jednak jest podawane z tostami. Waga netto 100 g.


Pomodori Secchi (towar chwilowo niedostępny)
Cena : 11.00 zł

Są to włoskie suszone na słońcu pomidory w marynacie na bazie kaparów, czosnku, chilii, oliwy. Doskonałe na przekaskę i do przygotowania na przykład Tortilli z kukurydzą i suszonymi pomidorami. Waga netto 280 g.


Włoska fantazja z suszonych pomidorów (towar chwilowo niedostępny)
Cena : 13.50 zł

W skład fantazjii wchodzą: najlepsze włoskie suszone pomidory, oliwa, dynia krojona, kapaty, oregano, czosnek sól. Doskonała na przekąskę. Waga netto 220 g.


Włoskie pomidory suszone (chwilowo niedostępne)
Cena : 17.50 zł

Najlepsze włoskie suszone pomidory bez zalewy i marynaty. Doskonałe do sałatek, makaronu, mięs, sosów. Możemy wykorzystać je prawie do wszystkiego. Waga netto 130 g.


« 1 » « 2 » « 3 » « 4 » « 5 » « 6 » « 7 » « 8 » « 9 » « 10 » « 11 » « 12 » « 13 » « 14 » « 15 » « 16 » « 17 » « 18 »

© Copyright dobre-alkohole.pl 2006. Created by chrome