Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r.
Nowości
Katalog win
Alkohole mocne
Wyszukiwanie
Delikatesy
Książki
Opakowania
Zestawy upominkowe
Art. pozostale
Promocje
Doradca
Usługi
Kontakt
O nas
Oliwki Oro Verde z pastą Anchois
Cena : 10.00 zł


oliwki Oro Verde z pastą serową(chwilowo niedostępne)
Cena : 10.00 zł

350g


Bombonierka z francuskimi czekoladkami
Cena : 68.00 zł

Smaki najlepszej francuskiej czekolady w efektownym opakowaniu Ekskluzywny produkt, na którego zawartość składają się trzy warstwy, wypełnione czekoladkami mlecznymi z białej czekolady, ciemnej i serduszka z chrupiącym orzechowym nadzieniem.


Pudełko z czekoladowymi piramidkami
Cena : 19.00 zł

Niezwykły kształt tak jak i sam smak, wspaniała francuska czekolada z chrupiącym nadzieniem zadowoli każdego miłośnika dobrych słodyczy. Opakowanie zaś podkreśla wyjątkowość produktu.


Czekolada kokosowa(chwilowo niedostępne)
Cena : 16.00 zł

Wyborna gorzka czekolada, która zachwyca podniebienie smakiem kokosa i subtelnym aromatem wanilii. Oryginalne połączenie aksamitności z nutą świeżości. Geniusz młodego chocolatiera Louisa Barnetta - twórcy linii Chokolit - zaowocował czekoladą o idealnej ilości głównego składnika, który wynosi 53%. Do tego najlepszej jakości naturalne składniki w postaci kokosa i wanilii. Chokolit to firma przyjazna środowisku naturalnemu. Do produkcji swoich wyrobów nigdy nie używa składników z GMO i innych pozanaturalnych dodatków. Jesteś wegetarianinem? To czekolada idealna dla Ciebie! Informacja dla alergików: produkt zawiera mleko oraz soję. Może też zawierać śladowe ilości orzechów.


« 1 » « 2 » « 3 » « 4 » « 5 » « 6 » « 7 » « 8 » « 9 » « 10 » « 11 » « 12 » « 13 » « 14 » « 15 » « 16 » « 17 » « 18 »

© Copyright dobre-alkohole.pl 2006. Created by chrome