Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r.
Nowości
Katalog win
Alkohole mocne
Wyszukiwanie
Delikatesy
Książki
Opakowania
Zestawy upominkowe
Art. pozostale
Promocje
Doradca
Usługi
Kontakt
O nas
Czekolada mleczna z limonką(chwilowo niedostępne)
Cena : 16.00 zł

Wyborna mleczna czekolada, która zachwyca podniebienie smakiem limonki i subtelnym aromatem wanilii. Oryginalne połączenie aksamitności z nutą świeżości. Geniusz młodego chocolatiera Louisa Barnetta - twórcy linii Chokolit - zaowocował czekoladą o idealnie dobranych proporcjach: 34% kakao do 21% mleka. Do tego najlepszej jakości naturalne składniki w postaci masła kakaowego i wanilii. Chokolit to firma przyjazna środowisku naturalnemu. Do produkcji swoich wyrobów nigdy nie używa składników z GMO i innych pozanaturalnych dodatków. Jesteś wegetarianinem? To czekolada idealna dla Ciebie! Informacja dla alergików: produkt zawiera mleko oraz soję. Może też zawierać śladowe ilości orzechów.


Czekolada mleczna z plastrami miodu, morską solą i czarnym pieprzem(chwilowo niedostępne)
Cena : 16.00 zł

Wyborna mleczna czekolada, która zachwyca podniebienie smakiem miodu, przypraw i subtelnym aromatem wanilii. Oryginalne połączenie aksamitności z nutą świeżości. Geniusz młodego chocolatiera Louisa Barnetta - twórcy linii Chokolit - zaowocował czekoladą o idealnie dobranych proporcjach: 34% kakao do 21% mleka. Do tego najlepszej jakości naturalne składniki w postaci miodu, przypraw i wanilii. Chokolit to firma przyjazna środowisku naturalnemu. Do produkcji swoich wyrobów nigdy nie używa składników z GMO i innych pozanaturalnych dodatków. Jesteś wegetarianinem? To czekolada idealna dla Ciebie! Informacja dla alergików: produkt zawiera mleko oraz soję. Może też zawierać śladow


Czekolada z chilli
Cena : 16.00 zł

Wyborna gorzka czekolada, która zachwyca podniebienie smakiem chilli i subtelnym aromatem wanilii. Oryginalne połączenie aksamitności z nutą świeżości. Geniusz młodego chocolatiera Louisa Barnetta - twórcy linii Chokolit - zaowocował czekoladą o idealnej ilości głównego składnika, który wynosi 53%. Do tego najlepszej jakości naturalne składniki w postaci chilli i wanilii.


Cena : 0.00 zł


Czekolada Brix zestaw 4 gatunków
Cena : 89.00 zł


« 1 » « 2 » « 3 » « 4 » « 5 » « 6 » « 7 » « 8 » « 9 » « 10 » « 11 » « 12 » « 13 » « 14 » « 15 » « 16 » « 17 » « 18 »

© Copyright dobre-alkohole.pl 2006. Created by chrome