Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r.
Nowości
Katalog win
Alkohole mocne
Wyszukiwanie
Delikatesy
Książki
Opakowania
Zestawy upominkowe
Art. pozostale
Promocje
Doradca
Usługi
Kontakt
O nas
"Niezależny przewodnik po winach"
Cena : 44.00 zł

Autor Felicia Sherbert. Niezależny przewodnik to bogate kompedium wiedzy o winach czerwonych, białych, różowych, szampanie; to zestaw wskazówek, jak wybrać odpowiednią butelkę na taką czy inną okazję. Rekomendacje, podawane w tej książce, są niezależne - nie poddano się wpływom wytwórców, firm czy jakichkolwiek organizacji. Niezależny przewodnik powstawał pod bacznym okiem zespołu wytrawnych ekspertów w dziedzinie winiarstwa. Specjaliści dołożyli starań, by czytelnik otrzymał najważniejsze i zaktualizowane informacje na temat wyboru wina, w tym również takie wiadomości, którymi producenci i wytwórcy niechętnie dzielą się z klientami.


Tajemnice win (chwilowo niedostępne)
Cena : 19.00 zł

Poznać tajemnice win to odkryć nowy smak życia. Autor tej książki Carlos Falco jest jednym z najbardziej cenionych winiarzy z Hiszpanii. Wytrawny znawca przedmiotu radzi, jak wybierać wino, jak je przechowywać, jak rozróżniać subtelne odcienie jego koloru, aromatu i smaku. Uczy, jak wyczuwać treściwość win, określać ich wiek oraz jak należy je degustować, by rozpoznać pochodzenie szczepu winnego. Znajdziemy tu również informacje jaka jest właściwa temperatura serwowania i przechowywania wina w zależności od gatunku, rocznika oraz regionu pochodzenia. Dowiemy się, jakie wina podawać do poszczególnych potraw, aby uzyskać ich jedyny niepowtarzalny, pełny smak. Książka jest bogato ilustrowana, zawiera słowniczek terminów używanych w winiarstwie.


Magazyn Wino
Cena : 19.90 zł

Dwumiesięcznik poświęcony kulturze wina w Polsce. W stałej ofercie numery aktualne jak i archiwalne. W czerwcowym numrze: "Samochodem do winnic Europy", "Loara - ukrtyte skarby", "Mendoza - wino na pustyni" i jak zawsze "Przewodnik kupującego".


“Wina Białe”
Cena : 12.00 zł

Autorzy Rudolf Knoll i Ulrich Schweizer przedstawiają niezwykle bogatą ofertę win białych: od lekkich, półwytrawnych win niemieckich po pełne, ciężkie burgundy. Książka omawia i wyjaśnia jakie czynniki mają wpływ na jakość, co decyduje o smaku, aromacie wina i jego zdolności do przechowywania oraz cenie. Przybliża także regiony słynące z najlepszych białych win oraz podpowiada jak dobierać wina do potraw i w jaki sposób podawać.


“Wina burgundzkie”
Cena : 12.00 zł

Thomas Vaterlaus zaprasza nas w podróż po Burgundii. Prezentuje jej rejony, winnice, winiarzy oraz najwspanialsze wina. Omawia także cztery podstawowe czynniki mające decydujący wpływ na jakość wina: odmianę winorośli, glebę, klimat i rocznik.


« 1 » « 2 » « 3 » « 4 »

© Copyright dobre-alkohole.pl 2006. Created by chrome