Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r.
Nowości
Katalog win
Alkohole mocne
Wszystkie
Whisky
Koniaki
Wyszukiwanie
Delikatesy
Książki
Opakowania
Zestawy upominkowe
Art. pozostale
Promocje
Doradca
Usługi
Kontakt
O nas
MYERS'S RUM
Cena : 88.00 zł

Jest to jeden z niewielu jamajskich rumów produkowany metodą pot still powszechnie używaną do produkcji szkockiej whisky, czyli w miedzianych alembikach. Zarówno sposób destylacji jak i dojrzewanie w beczkach z białego dębu nadają temu trunkowi niepowtarzalny smak i aromat. Relacja jakości do ceny sprawiła iż ten prawdziwie czekoladowy rum jest najlepiej sprzedającym sie ciemnym rumem na świecie.


Old Pascas Rum
Cena : 95.00 zł

Old Pascas Ron Negro to ciemny rum, który swoją ciemno bursztynowo - złocistą barwę zawdzięcza niewielkiemu dodatkowi karmelu oraz trzyletniemu starzeniu w dębowych beczkach. Charakteryzuje go przyjemny posmak melasy oraz głęboki i aromatyczny zapach. Old Pascas pochodzi z Barbados gdzie znany jest pysznych tropikalnych drinków. Niezwykły rum dzięki któremu, każdy drink nabiera niezwykłego smaku. Rum ten, ze względu na atrakcyjną cenę ma grono zwolenników. Drink z Old Pascas jest bardzo miłym zakończeniem dnia i proszę mi wierzyć że ciężko jest zakończyć tylko na jednym drinku czy kieliszeczku


Armenian Mane V.O.S.P
Cena : 88.00 zł

Armeński trunek z destylatów koniakowych o 5 letnim okresie leżakowania. Charakteryzuje się delikatnym bukietem o subtelnym aromacie śliwkowo-czekoladowym z nutką wanilii.


Artamat V.O.S.P. 5yo
Cena : 78.00 zł

Charakteryzuje się delikatnym bukietem o subtelnym aromacie śliwkowo-czekoladowym z nutką wanilii.


Bruichladdich Black Art 1989
Cena : 581.00 zł

Bruichladdich – szkocka gorzelnia słodowa z siedzibą na wyspie Islay zbudowana w 1881 roku przez braci Harvey. Po latach niepowodzeń dopiero grupa Invergordon, która przejęła zakład w 1968 roku odniosła spory sukces z Bruichladdichem we Francji, Holandii i Włoszech oraz na lokalnym rynku. Destylację wznowiono w maju 2001 roku, a obecny potencjał destylacyjny wynosi 1,5 mln litrów alkoholu i jest wykorzystywany w przeszło 50%. Właściciele Bruichladdicha to chyba najbardziej kreatywni producenci szkockiej whisky. Nie dość, że ich whisky to trunki o trzech różnych profilach – delikatnie torfowy Bruichladdich, średnio torfowy Port Charlotte oraz skrajnie torfowy Octomore – każdego roku kroniki odnotowują ok. dwudziestu różnych edycji. Najszerzej dostępnymi pozostają ciągle Waves, Peat i Rocks


« 1 » « 2 » « 3 » « 4 » « 5 » « 6 » « 7 » « 8 » « 9 » « 10 » « 11 » « 12 » « 13 » « 14 » « 15 » « 16 » « 17 » « 18 » « 19 » « 20 » « 21 » « 22 »

© Copyright dobre-alkohole.pl 2006. Created by chrome