Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r.
Nowości
Katalog win
Alkohole mocne
Wszystkie
Whisky
Koniaki
Wyszukiwanie
Delikatesy
Książki
Opakowania
Zestawy upominkowe
Art. pozostale
Promocje
Doradca
Usługi
Kontakt
O nas
Blantos Special Reserve
Cena : 149.00 zł

Nos: kwiatowy z nutą wanilii, moreli i przypraw. Usta: aromaty palonego cukru, cynamonu, wanilii, orzechów i owoców cytrusowych ze słodkim, rodzynkowym fi niszem. Leżakuje średnio 6 lat. Sugerowany sposób podawania: na lodzie lub w drinkach z likierami na bazie owoców.


Blantons Single Barrel
Cena : 216.00 zł

Nos: śmietanowo ? karmelowy z nutą pomarańczy i przypraw. Usta: aromaty karmelu, rodzynek, moreli, pomarańczy i przypraw ? długi cynamonowy finisz. Leżakuje pomiędzy 6-8 lat. Polecamy serwować samą lub na lodzie. Znakomicie pasuje do drinka "Old Fashioned" ze względu na nuty pomarańczy.


Blanton's Gold Edition
Cena : 292.00 zł

Nos: czekolada, śmietana, rodzynki, tytoń. Usta: czekolada, pieprz, rodzynki, śmietana, kawa, orzechy z gorzko-słodkim, kakaowym finiszem. Polecamy serwować samodzielnie, ale może być użyty również do przygotowania znakomitego "Mint Julip" - jego czekoladowe aromaty doskonale komponują się z tym miętowym drinkiem.


Remy Martin Coeur de Cognac
Cena : 280.00 zł

Grande Champagne i Petite Champagne, to dwa najbardziej prestiżowe ( „cru”) regiony uprawy wina w Cognac. Destylaty powstałe z tych winogron, są gęste, „długie” w ustach , o intensywnych nutach kwiatowych. Fine Champagne Cognac, a tak jest oznaczony RM Coeur, to mieszanka destylatów tylko z tych dwóch regionów „cru”, gdzie minimum 50 % pochodzi z Grande Champagne. Serce Cognac od Remy Martin


« 1 » « 2 » « 3 » « 4 » « 5 » « 6 » « 7 » « 8 » « 9 » « 10 » « 11 » « 12 » « 13 » « 14 » « 15 » « 16 » « 17 » « 18 » « 19 » « 20 » « 21 » « 22 »

© Copyright dobre-alkohole.pl 2006. Created by chrome