Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r.
Nowości
Katalog win
Alkohole mocne
Wszystkie
Whisky
Koniaki
Wyszukiwanie
Delikatesy
Książki
Opakowania
Zestawy upominkowe
Art. pozostale
Promocje
Doradca
Usługi
Kontakt
O nas
Armagnac Saint Christeau AOC 1979
Cena : 434.00 zł

Armagnac Saint Christeau jest wytwarzany z czterech tradycyjnych winogron: Colombard, St Emilion, Ugni Blanc i Folle Blanche. Winnice położone są w trzech obszarach produkcyjnych całego departamentu Gers: Bas Armagnac, Haut Armagnac i Ténarèze. Winogrona,które zostały zebrane około połowy października, są następnie prasowane i umieszczane w do dalszej fermentacji, a następnie destylowane metodą "Armagnacaise".Po destylacji Armagnac leżakuje przez wiele lat w 400 litrowych beczkach z dębów z lasów Monlezun. Złożoność i magia smaku oraz aromatu z którego słynie armagnac powstaje podczas leżakowania początkowa nuta śliwkowa z aromatem waniliowym stopniowo ustępuje miejsca z migdałom i orzechom włoskim. Degustacja Armagnac Saint Christeau jest przyjemnością zarezerwowaną dla amatorów, którzy odkrywają nowe odczucia związane z rzadkim smakiem tego cennego alkoholu. Armagnac ma dobry,świeży, owocowo-cytrusowy nos. W ustach jest miękki z wyczuwalną nutą orzechów laskowych.


Whisky GLENDRONACH 33 YEARS OLD
Cena : 1465.00 zł

Whisky ta jest traktowana jako doskonałość sztuki starzenia. Po długich 33 latach starzenia w beczkach po sherry rezultat jest wprost niesamowity, a wrażenia smakowe niezapomniane.


The Jura 10 Year Old Scotch Whisky
Cena : 139.00 zł

Szkocka single malt whisky, produkowana na wyspie Jura położonej w wewnętrznym paśmie Hebrydów (niedaleko Islay). W odróżnieniu do swoich cięższych w smaku sąsiadów z wyspy Islay, Isle of Jura jest lekko torfowa, o delikatnym smaku i nucie miodu akacjowego. Posiada głęboki bursztynowo – złoty kolor. Charakteryzuje się aromatycznym i bogatym bukietem.


Jura Superstition Scotch Whisky ( towar chwilowo niedostępny )
Cena : 120.00 zł

Posiada intensywny mahoniowy kolor połyskujący w promieniach słońca. Wyczuwalna nuta marcepanu i miodu, charakterystyczny posmak torfu sprawia, że ta whisky staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dla koneserów.


Glenfiddich 30 years old (chwilowo niedostępny)
Cena : 742.00 zł

Glenfiddich to 30-letnia single malt whisky. Jej charakter jest zasługą dojrzewania w beczkach po Oloroso Sherry oraz w beczkach po bourbonie. Najważniejszy w tworzeniu Glenfiddich jest czas osiemnastu lat starzenia i nabierania mocy w destylarni Glenfiddich. Nieznacznie słodki smak jest doskonale równoważony przez lekki posmak dębu


« 1 » « 2 » « 3 » « 4 » « 5 » « 6 » « 7 » « 8 » « 9 » « 10 » « 11 » « 12 » « 13 » « 14 » « 15 » « 16 » « 17 » « 18 » « 19 » « 20 » « 21 » « 22 »

© Copyright dobre-alkohole.pl 2006. Created by chrome