Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r.
Nowości
Katalog win
Alkohole mocne
Wszystkie
Whisky
Koniaki
Wyszukiwanie
Delikatesy
Książki
Opakowania
Zestawy upominkowe
Art. pozostale
Promocje
Doradca
Usługi
Kontakt
O nas
Wódka Potocki (chwilowo niedostepny)
Cena : 167.00 zł

Powiedzieć o Wódce „Potocki”, że jest elegancka w każdym calu, to za mało. Każde ziarno daje wrażenie obcowania z czymś niepowtarzalnym – i w sensie samego powiedzenia, i w sensie staranności doboru surowców, i w sensie dbałości nie tylko o smak, ale i wygląd butelki. Szlachetna, oszczędna w formie koncepcja graficzna z herbem rodu, Pilawą, na etykiecie oraz odlaną w szkle dziewięciopałkową rangową koroną hrabiowską i napisem „Potocki wódka” (nie: „vodka”!), odpowiadają klasie zawartości.


Amaretto Madruzzo (chwilowo niedostepny)
Cena : 36.00 zł

Najbardziej znany na świecie włoski likier o smaku słodko-gorzkawym produkowany na bazie migdałow. Potrawy: Dodatek do kawy, ciast, deserów i lodów. Składnik long drinków.


Apsinthion De Luxe Absinthe
Cena : 86.00 zł

Absynt produkowany na bazie piołunu,anyżu, kopru włoskiego i melisy cytrynowej. W m inionym stuleciu trunek stał się natchnieniem dla wielu słynnych artystów. Absinthion pobudza zmysły.


Nikka Whisky All Malt
Cena : 146.00 zł

Japońska Whisky All Malt jest mieszanką słodów o unikalnym stylu. Ma barwę starego złota, a w aromacie można wyczuć sherry, zielone jabłka i torf. W ustach whisky jest lekko kremowa z posmakiem toffi, Muscata i kokosa. Finisz czysty i przyjemny.


Dos Maderas 5+3 Years Old Rum
Cena : 172.00 zł

Wyjątkowy rum poddany podwójnemu procesowi leżakowania, tj. 5lat leżakuje w beczkach na wyspach Karaibskich, następnie 3lata dojrzewa w beczkach wcześniej wykorzystywanych do produkcji 20letniej sherry. Potrawy : Serwować bezpośrednio w temperaturze 15-17st.C, lub jako dodatek do koktajli, drinków oraz deserów.


« 1 » « 2 » « 3 » « 4 » « 5 » « 6 » « 7 » « 8 » « 9 » « 10 » « 11 » « 12 » « 13 » « 14 » « 15 » « 16 » « 17 » « 18 » « 19 » « 20 » « 21 » « 22 »

© Copyright dobre-alkohole.pl 2006. Created by chrome