Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r.
Nowości
Katalog win
Alkohole mocne
Wszystkie
Whisky
Koniaki
Wyszukiwanie
Delikatesy
Książki
Opakowania
Zestawy upominkowe
Art. pozostale
Promocje
Doradca
Usługi
Kontakt
O nas
Conde De Osborne Cristal Solera Gran Reserva (niedostępne)
Cena : 232.00 zł

Znakomite i unikatowe brandy o pełnym charakterze, niezwykle pełnym i delikatnie łagodnym smaku. Starzone w dębowych beczkach co najmniej 10 lat. Opłaca się czekać, aby cieszyć się jego aromatem, smakiem i kolorem.


Calvados Chateau du Breuil (chwilowo niedostępny)
Cena : 124.00 zł

Calvados to wódka pochodząca z Normandii - jej nazwa wywodzi się z Hiszpanii i została przywieziona przez normandzkich żeglarzy w XV lub XVI wieku. Calvados otrzymywany jest ze specjalnych odmian jabłek, zwanych cynowymi (inne gatunki niż spożywcze). Destylowany dwukrotnie w aparatach typu Charente, a następnie starzony w dębowych beczkach, nabiera bursztynowego koloru, delikatności i niezwykłego smaku. Po okresie leżakowania, wódki o różnym wieku łączy się, a dzięki tej operacji, trwającej wiele miesięcy, bukiety mieszają się i wzajemnie wzbogacają.


Calvados XO Reserve Des Seigneurs
Cena : 483.00 zł

Okazały Calvados XO starzony w dębowych beczkach przez okres 20 lat. Specjalna mieszanka najbardziej prestiżowego calvadosu, duża tanina, piękny bursztynowy kolor. Zdobył złoty medal na konkursie paryskim w 2006 r.


Cognac de Chabrac VSOP (towar chwilowo niedostępny)
Cena : 160.00 zł

Koniak uważany jest za najszlachetniejszy ze wszystkich trunków na świecie. Cognac de Chabrac pochodzi z samego serca regionu Cognac "Grand Champagne", w którym powstają najzankomitsze koniaki. Staranna selekcja i doskonałe warunki dojrzewania w dużych dębowych beczkach nadają temu trunkowi wyjątkowego charakteru i sprawiają, że końcowy produkt jest nadzwyczajnej jakości.


Hennessy Fine de Cognac (chwilowo niedostępne)
Cena : 175.00 zł

Hennessy Fine de Cognac to produkt najwyższej jakości, słynący ze swej delikatności, przez co bardzo popularny wśród kobiet. Zharmonizowane aromaty owocowe i kwiatowe to efekt idealnych warunków upraw winorośli. Tajemnica sukcesu to ponad 200 lat tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie.


« 1 » « 2 » « 3 » « 4 » « 5 » « 6 » « 7 » « 8 » « 9 » « 10 » « 11 » « 12 » « 13 » « 14 » « 15 » « 16 » « 17 » « 18 » « 19 » « 20 » « 21 » « 22 »

© Copyright dobre-alkohole.pl 2006. Created by chrome