Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r.
Nowości
Katalog win
Alkohole mocne
Wszystkie
Whisky
Koniaki
Wyszukiwanie
Delikatesy
Książki
Opakowania
Zestawy upominkowe
Art. pozostale
Promocje
Doradca
Usługi
Kontakt
O nas
Bushmils 10 YO
Cena : 147.00 zł

Najpopularniejszy Single Malt Irlandii. Na rynek trafił od roku 1984.Wyprodukowany w 100% ze słodu leżakującego w dębowych beczkach. Leżakował dziesięć lat w beczce po Burbonie. Whiskey posiada aromaty wanilii, miodu i mlecznej czekolady. Świeże i o przyjemnym smaku. Wyczuć wyraźnie można smaki miodu przeplatające się ze smakiem dojrzałych owoców. Na podniebieniu wyraźnie odczuwalne są posmaki delikatnej wanilii z mleczną czekoladą i palonym drewnem. Gładka idealnie zgrana paleta z subtelnie wytrawną goryczką na końcu, który mężczyzna tego nie lubi. Rześki jasny, czysty i łagodnie wytrawny, taka właśnie powinna być whiskey.


Bushmils 16 YO
Cena : 230.00 zł

Bushmills Malt 16 Years Old Matured in Three Woods jest niezwykłym irlandzkim trunkiem o niespotykanej palecie aromatycznej z wanilią, gorzką czekoladą i prażonymi migdałami z zaskakującym, wytrawnym finiszem. Termin "Three Woods" odnosi się do zabiegów wykonywanych podczas maturacji owej irlandzkiej whiskey. Najpierw zmieszano w odpowiednich proporcjach destylaty dojrzewające w beczkach po sherry i bourbonie, a następnie całość umieszczono w beczce po porto. W rezultacie otrzymujemy wielką, dystyngowaną whiskey pochodzącą z najstarszej gorzelni świata.


LANGS 5 YO
Cena : 72.00 zł

Langs to najwyższej jakości whisky mieszana, ceniona na całym świecie. Bracia Lang otrzymali w 1984 roku tytuł królewskich dostawców whisky, co oznacza, że Langs Supreme i Langs Select trafiają między innymi do Pałacu Buckingham. Langs Supreme składa się z ponad dwudziestu pięciu wysokiej jakości whisky słodowych i zbożowych, z Glengoyne Single Highland Malt na czele. Bogaty aromat, pełny okrągły smak, delikatna słodycz.


Highland Park 18 YO
Cena : 399.00 zł

Highland Park 18 YO 18 letnia odsłona wyśmienitej whisky z Orkadów. Bardzo dobrze zbalansowana o słodko-gorzkiej strukturze. Wspaniała budowa tego single malta opiera się na kompleksowym połączeniu nut toffi, miodu i kakao, z powolnie postępującym słodowym tłem.


Glenfiddich 18 YO
Cena : 283.00 zł

Ta 18-letnia whisky zachwyca koneserów swoją lekką dymnością, bogatym aromatem, oraz słonawym posmakiem. Na podniebieniu jest okrągła, miękka, rozpływa się nutami wiśni, sułtańskich rodzynek, z delikatną nutą korzeni oraz miodu. Finisz jest orzechowy z wyraźnym zaakcentowaniem na posmak płatków kwiatowych. Można uznać że kompozycja ta jest niezwykle harmonijna i elegancka.


« 1 » « 2 » « 3 » « 4 » « 5 » « 6 » « 7 » « 8 » « 9 » « 10 » « 11 » « 12 » « 13 » « 14 » « 15 » « 16 » « 17 » « 18 » « 19 » « 20 » « 21 » « 22 »

© Copyright dobre-alkohole.pl 2006. Created by chrome