Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r.
Nowości
Katalog win
Alkohole mocne
Wszystkie
Whisky
Koniaki
Wyszukiwanie
Delikatesy
Książki
Opakowania
Zestawy upominkowe
Art. pozostale
Promocje
Doradca
Usługi
Kontakt
O nas
Dimple Aged 15 Years (chwilowo niedostępne)
Cena : 110.00 zł

Szkocka whisky Dimple to mieszanka pojedynczych whisky słodowych i zbożowych, z których każda dojrzewała co najmniej 15 lat.


Cognac Frapin VS (chwilowo niedostępny)
Cena : 149.00 zł

Koniak produkowany jest z gron pochodzących wyłącznie z winnic Domaine Frapin w Grande Champagne Premier Grand Cru du Cognac. Delikatny bukiet i wyjątkowy, długi smak są rezultatem specyficznego sposobu destylacji. Dzięki leżakowaniu w beczkach z francuskiego dębu Limousin, trunek nabiera słomiano-żółtej barwy i bogatego aromatu, w którym wyczuć można deliaktne aromaty kwiatów winorośli, świeżych winogron i wanilii. Doskonale nadaje się do drinków i eleganckich koktaili.


Cognac Frapin VSOP (chwilowo niedostępne)
Cena : 219.00 zł

Koniak produkowany jest z gron pochodzących wyłącznie z winnic Domaine Frapin w Grande Champagne Premier Grand Cru du Cognac. Delikatny bukiet i wyjątkowy, długi smak są rezultatem specyficznego sposobu destylacji. Dzięki leżakowaniu w beczkach (ok. 10 lat) z francuskiego dębu Limousin, trunek nabiera słomiano-żółtej barwy i bogatego aromatu, w którym wyczuć można deliaktne aromaty kwiatów winorośli, świeżych winogron i wanilii. Doskonale nadaje się do drinków i eleganckich koktaili.


Cognac Extra Grande Champagne Reserve Patrimoniale Pierre Frapin
Cena : 1569.00 zł

Ten wyjątkowej jakości koniak pochodzi z rodzinnych rezerw, które tworzy się wyłącznie z najlepszych winogron,, destylowanych i długo starzonych w dębowych beczkach. Średni wiek tego trunku to 40-50 lat. Mahoniowy kolor z miedzianymi refleksami, wspaniały, skoncentrowany, bogaty aromat, subtelny bukiet, przypominający zapach bardzo starego porto, z nutami tytoniu i drewnianego pudełka po cygarach. Wyjątkowy długi, aksamitny posmak, z aromatami orzechów, suszonych owoców i suchych kwiatów. Produkowany w limitowanych ilościach, każda butelka jest numerowana.


Jack Daniel's Tennessee Whiskey (niedostępne)
Cena : 99.00 zł

To pierwsza na świecie Tennessee Whiskey w wersji Single Barrel, będąca dziełem Jimmy`go Bedforda, szóstego zaledwie mistrza destylacji gorzelni Jack Daniel w jej ponad 140-letniej tradycji. Od 10 lat Jimmy osobiście selekcjonuje beczki do tej wyjątkowej edycji.


« 1 » « 2 » « 3 » « 4 » « 5 » « 6 » « 7 » « 8 » « 9 » « 10 » « 11 » « 12 » « 13 » « 14 » « 15 » « 16 » « 17 » « 18 » « 19 » « 20 » « 21 » « 22 »

© Copyright dobre-alkohole.pl 2006. Created by chrome