Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r.
Nowości
Katalog win
Alkohole mocne
Wszystkie
Whisky
Koniaki
Wyszukiwanie
Delikatesy
Książki
Opakowania
Zestawy upominkowe
Art. pozostale
Promocje
Doradca
Usługi
Kontakt
O nas
Cognac Frapin VS (chwilowo niedostępny)
Cena : 149.00 zł

Koniak produkowany jest z gron pochodzących wyłącznie z winnic Domaine Frapin w Grande Champagne Premier Grand Cru du Cognac. Delikatny bukiet i wyjątkowy, długi smak są rezultatem specyficznego sposobu destylacji. Dzięki leżakowaniu w beczkach z francuskiego dębu Limousin, trunek nabiera słomiano-żółtej barwy i bogatego aromatu, w którym wyczuć można deliaktne aromaty kwiatów winorośli, świeżych winogron i wanilii. Doskonale nadaje się do drinków i eleganckich koktaili.


Cognac Frapin VSOP (chwilowo niedostępne)
Cena : 219.00 zł

Koniak produkowany jest z gron pochodzących wyłącznie z winnic Domaine Frapin w Grande Champagne Premier Grand Cru du Cognac. Delikatny bukiet i wyjątkowy, długi smak są rezultatem specyficznego sposobu destylacji. Dzięki leżakowaniu w beczkach (ok. 10 lat) z francuskiego dębu Limousin, trunek nabiera słomiano-żółtej barwy i bogatego aromatu, w którym wyczuć można deliaktne aromaty kwiatów winorośli, świeżych winogron i wanilii. Doskonale nadaje się do drinków i eleganckich koktaili.


Cognac Extra Grande Champagne Reserve Patrimoniale Pierre Frapin
Cena : 1569.00 zł

Ten wyjątkowej jakości koniak pochodzi z rodzinnych rezerw, które tworzy się wyłącznie z najlepszych winogron,, destylowanych i długo starzonych w dębowych beczkach. Średni wiek tego trunku to 40-50 lat. Mahoniowy kolor z miedzianymi refleksami, wspaniały, skoncentrowany, bogaty aromat, subtelny bukiet, przypominający zapach bardzo starego porto, z nutami tytoniu i drewnianego pudełka po cygarach. Wyjątkowy długi, aksamitny posmak, z aromatami orzechów, suszonych owoców i suchych kwiatów. Produkowany w limitowanych ilościach, każda butelka jest numerowana.


Hennessy X.O
Cena : 631.00 zł

Kompozycja Hennessy XO składa się z 100 destylatów, o wieku dojrzewania do 30 lat.Tworzony z pełna dbałością o szczegóły w beczkach z dębu francuskiego, Hennessy XO jest harmonijny i elegancki. Posiada bogaty, mocny i właściwie wyrównany aromat, dominuje aromat dębu i pieprzu z delikatną nuta wanilii.


Armagnac Saint Christeau AOC 1959
Cena : 1641.00 zł

Armagnac Saint Christeau jest wytwarzany z czterech tradycyjnych winogron: Colombard, St Emilion, Ugni Blanc i Folle Blanche. Winnice położone są w trzech obszarach produkcyjnych całego departamentu Gers: Bas Armagnac, Haut Armagnac i Ténarèze. Winogrona,które zostały zebrane około połowy października, są następnie prasowane i umieszczane w do dalszej fermentacji, a następnie destylowane metodą "Armagnacaise".Po destylacji Armagnac leżakuje przez wiele lat w 400 litrowych beczkach z dębów z lasów Monlezun. Złożoność i magia smaku oraz aromatu z którego słynie armagnac powstaje podczas leżakowania początkowa nuta śliwkowa z aromatem waniliowym stopniowo ustępuje miejsca z migdałom i orzechom włoskim. Degustacja Armagnac Saint Christeau jest przyjemnością zarezerwowaną dla amatorów, którzy odkrywają nowe odczucia związane z rzadkim smakiem tego cennego alkoholu. Armagnac ma dobry,świeży, owocowo-cytrusowy nos. W ustach jest miękki z wyczuwalną nutą orzechów laskowych.


« 1 » « 2 » « 3 »

© Copyright dobre-alkohole.pl 2006. Created by chrome