Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r.
Nowości
Katalog win
Alkohole mocne
Wszystkie
Whisky
Koniaki
Wyszukiwanie
Delikatesy
Książki
Opakowania
Zestawy upominkowe
Art. pozostale
Promocje
Doradca
Usługi
Kontakt
O nas
Old St. Andrews Clubhouse Golfball
Cena : 129.00 zł

Whisky jest miszanką whisky malt and grain o charakterystycznym dymnym aromacie, wzbogacona o nuty owocowe -słodkie. Whisky wyjątkowo świeża i czysta, o aromacie trawiastym z dodatkiem nuty wanilii wyczuwalnej nawet w finiszu. Bardzo dobrze zbalansowana i lekka.


Elijah Craig 12 Years Old
Cena : 423.00 zł

Jeden z najlepszych Bourbonów na świecie. Aromaty wanilii i miodu, owoce cytrusowe i odrobina świeżej mięty. Rewelacyjnie zbalansowane z posmakiem słodyczy. Długi finisz.


Beluga Noble Vodka (niedostępna)
Cena : 184.00 zł

Bieługa to marka nr 1 w Rosji. Wytwarzana na Syberii . Produkt wyjątkowy czysty i bezpieczny. Produkcja unikatowa zbliżona bardzo sposobem do whisky. Wykorzystywany jest tu słód.Wódka posiada miękki, pełen harmonii smak, pozbawiony uczucia palenia, bogaty w aromaty i słodki finisz.


Elijah Craig 18 Years Old
Cena : 283.00 zł

Wersja single barrel, czyli whiskey przelewana do butelek prosto z beczki o mocy 45%.Aromat wanilii, karmelu, masła, przypominający szkockie ciasteczka maślane. W smaku charakterystyczny posmak dębiny (efekt 18 lat spędzonych w dębie) oraz owoców cytrusowych, wytrawność podobna do koniaku, ślady eukaliptusa. Wspaniały wiecznie trwający finisz z głębokim słodkim posmakiem karmelu na języku. Idealny dla ulepszenia tych, którzy ten gatunek alkoholu uważają za gorszy. Wyjątkowo piękny okaz.


Old FitzGeralg 12 Years Old
Cena : 203.00 zł

Jeden z najbardziej znanych Bourbonów, w którym odkryjemy aromaty węgla, dymu i przede wszystkim kompleksowych akcentów skóry, ciasta i słodyczy. Paleta smakowa przywodzi na myśl wanilię oraz świetne przejście między miodem a czekoladą z delikatnymi nutami dębiny. Finisz długi, dobrze wyrównany.


« 1 » « 2 » « 3 » « 4 » « 5 » « 6 » « 7 » « 8 » « 9 » « 10 » « 11 » « 12 » « 13 » « 14 » « 15 » « 16 » « 17 » « 18 » « 19 » « 20 » « 21 » « 22 »

© Copyright dobre-alkohole.pl 2006. Created by chrome