Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r.
Nowości
Katalog win
Alkohole mocne
Wszystkie
Whisky
Koniaki
Wyszukiwanie
Delikatesy
Książki
Opakowania
Zestawy upominkowe
Art. pozostale
Promocje
Doradca
Usługi
Kontakt
O nas
Hedges & Butler Royal
Cena : 71.00 zł

Szkocka whisky. Royal w nazwie whisky nie jest pustym słowem. Tę wykwintną whisky typu blended piją bowiem koronowane głowy w całej Europie. A od 1905r delektuje się nią dwór cesarza Japonii. Wyjątkowe aromaty owoców. Nuta karmelu w tle oraz prażonych migdałów przeplatająca się z delikatnym dymnym odcieniem. Końcówka niezwykle długa z wyraźnym miodowym powiewem.


Bowmore Legend 0,7l
Cena : 147.00 zł

Whisky z wyspy Islay bez określenia wieku. Na jęzzyku sprawia wrażenie ostrej z nutami jodyny. Wyczuwalne są tu również akcenty wanilii, suszonych śliwek oraz eukaliptusa przeplatające się z lekkim posmakiem miodu. Bukiet dymny i wytrawny.


Kilbeggan Finest
Cena : 98.00 zł

Jedyna irlandzka whiskey będąca w 100% własnością irlandzkiego kapitału. W jej skład wchodzi ok.35% Pięcioletnich single malts i 65% siedmioletnich single grains. Najsłodsza pod względem aromatu ze wszystkich irlandzkich odmian , pachnie jak sok z wyciskanego ananasa. Smak miodowo-czekoladowy, na finiszu pojawia się lekka gorycz ziarna kawy.


Greenore Single Grain 8 Years Old
Cena : 168.00 zł

Elegancka whisky zbożowa, leżakowana przez osiem lat w beczkach po Bourbonie, o aromacie przypominającym gotowaną kukurydzę, wanilię i toffi. Aksamitnie gładka w smaku, ukazująca na przemian posmak migdałów i korzenne nuty. Ciepły miodowy finisz sprawia, że to jedna z najłagodniejszych whiskey dla początkujących.


Whisky Ballantine's Finest
Cena : 68.00 zł

Bardzo popularna szkocka whisky typu blended. Trunek doskonale zbalansowany, w którego smaku wyczuwalne są nuty czekolady, jabłka i wanilii.


« 1 » « 2 » « 3 » « 4 » « 5 » « 6 » « 7 » « 8 » « 9 » « 10 » « 11 » « 12 » « 13 » « 14 » « 15 » « 16 » « 17 » « 18 » « 19 » « 20 » « 21 » « 22 »

© Copyright dobre-alkohole.pl 2006. Created by chrome